1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поинакво име за странава?

Дискусија во 'За форумот' започната од Sunshine555, 15 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Здраво, пред да биде темава заклучена не мислам да се смени името, туку ме интересира ако билката некогаш би не прашала за идеја какво име би одбрале да биде сеуште женски сајт,но со друго име? Мене моментално ништо не ми текнува,но кажувајте вие :?:
   
 2. Symona

  Symona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  60
  Не си го замарај главчето со глупости, никој нити тебе нити пак некој друг би го прашал за името на САЈТОВ ака СТРАНАВА. Така да уживај си.
   
  На PParaskeva и lovely91 им се допаѓа ова.
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.813
  Допаѓања:
  151.714
  Фемини замини...што би рекол Тошо.

  Чуму вакви теми?! Ќе го изгубиме идентитетот,име е страшна ствар!Морееее мода еј! :D
   
  На BeYourself и Miss-Independent им се допаѓа ова.
 4. Symona

  Symona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  60
  ФОРУМ МЕЊАМЕ ИМЕ НЕ МЕЊАМЕ- ама ако има некој притисок, од соседните ни форуми јас предлагам форумот да се вика Долна ФЕМИНА или Северна ФЕМИНА
   
  На LittleFairy, connie, OzzyAngel и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.