1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Покани за свадба

Дискусија во 'Свадба' започната од Mireto, 29 ноември 2009.

 1. Mireto

  Mireto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  22
  Тука можете да ставате слики од интересни покани за свадба... некои интересни или некакви идеи како треба да изгледаат. Ја отворив оваа тема затоа што не сум видела до сега интересна покана кога ме канат сите се стандард и сите се слични едни со други. Неколку од мене:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  хахаха

  [​IMG]

  За оние кои имаат деца или дете :lol:

  [​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 2. styling

  styling Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  МИСЛЕЊЕТО Е ИЗБРИШАНО ОД МОДЕРАТОР
  Нарушена е точка 4.8 од правилата на форумот. Корисникот е опоменат.
  Користењето на форумот како место за реклама е забрането.

   
 3. anije

  anije Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  39
  [​IMG] Ова е слаткичко нешто хаха
  [​IMG]
  [​IMG]

  Првота покана е најслаткичка нели?
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  25
  хехее слатко е мало
   
 5. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
 6. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]-со фотографија
   
 8. magnolia

  magnolia Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  [​IMG]
  Хаха зошто да не :)
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 10. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.649
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 12. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 14. sweet13

  sweet13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • red.jpg
   red.jpg
   Големина на фајлот:
   33,9 KB
   Прегледи:
   1.133
  • invitation.jpg
   invitation.jpg
   Големина на фајлот:
   55,2 KB
   Прегледи:
   1.132
  • pink...jpg
   pink...jpg
   Големина на фајлот:
   133,6 KB
   Прегледи:
   1.133
  • b-g.jpg
   b-g.jpg
   Големина на фајлот:
   83,7 KB
   Прегледи:
   1.132
  • ahh..jpg
   ahh..jpg
   Големина на фајлот:
   72,2 KB
   Прегледи:
   1.133
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 16. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  [​IMG]
  [http://svadbaodsrce.com/galerija_nevesta/images/pok13.jpg/img]
  [img]http://svadbaodsrce.com/galerija_nevesta/images/pok4.jpg
  [​IMG]
   
 17. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  124
  нежни и слатки :)
   

  Прикачени фајлови:

 18. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  160
 19. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
 20. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.649
  Пол:
  Женски