1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Покани за свадба

Дискусија во 'Канта' започната од Macika222, 10 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macika222

  Macika222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Ајде некој предлог за оваа тема некој интересен текст се сеќавам дека имаше до скоро ваква тема што стана со неа?
   
 2. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  4.390
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.