1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поклон за полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од srhsejbsk, 8 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.574
  Допаѓања:
  9.325
  Пол:
  Женски
  Не нејдов ваква тема но ако сум промаршила клуч. ;)

  Феминки ми треба совет...
  Другарками е полуматурантка и незнам што да и купам.Со нејзе највеќе се дружам и сакам поклонот да не биде секојдневен, да биде поубав од другите.
  Што мислите што да и купам?
   
 2. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.567
  Допаѓања:
  5.674
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.