babylove овошни кашички

Поклон за роденденот на мајками

Дискусија во 'Канта' започната од neltu, 14 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. neltu

  neltu Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  9
  Утре и е роденден на мајками, а стварно не знам што да и купам. Полни 50 години. Кога си дојдов од одмор и купив саат, па сеа таа ми вели нема ти шо да ми купуваш, јас добив подарок од тебе.
  Ја прашав што сака за роденден и ми рече куче. Ама куче немам од кај да најдам, а и тие шо ти најдов се од различни градови па треба да одам да ги земам.
  Ако темава не е за овде преместетеја, утре можете да ја избришете, нека постои барем денеска, барем додека најдам интересен предлог.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.