1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поклон

Дискусија во 'Канта' започната од Beyonce.T, 8 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beyonce.T

  Beyonce.T Активен член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Девојки, на 1ви јануари правам 2 години со дечкото и стварно неам појма што да му купам... он веќе знае шо да ми купи и ми вика дека тоа било невозможно, дека никад немало да ми текне што е.. пред да идеме кај што треба да славиме нова година, ќе идеме кај него.. и неможам да му напраам изненадување.. помогнете ми, дадете ми некоја убава идеа :)))
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.