1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полагање за префрлување во други средни училишта

Дискусија во 'Образование' започната од Wonderfulx, 1 ноември 2013.

 1. Wonderfulx

  Wonderfulx Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  како изгледа полагањето кога се префрлаш во друго средно училиште дали е писмено или како????????/ дали се тешки прашањата ?/ објаснетеми малце за тоа
   
 2. Wonderfulx

  Wonderfulx Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Ke се самоцитирам затоашто никој не ми дава одговор.. Кажете ми феминки итно ми е !!