Полагање за туристички водич во Штип

Дискусија во 'Канта' започната од Gabrielle..., 22 ноември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gabrielle...

  Gabrielle... Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2019
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
  Дечки, ве молам ако има некој искуство со полагање за туристички водич во Штип, да сподели искуство?
  Како е полагањето, што прашања има..И.тн
  Фала ви однапред
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.