1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полирање на мермер

Дискусија во 'Дом' започната од Laritaa, 12 ноември 2018.

 1. Laritaa

  Laritaa Нов член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво,
  Ми треба помош одамна барам некој што полира мермер и никако да најдам. И тие што ги најдов се прескапи ко небаре сме Америка. И не знам веќе каде да барам ве молам за совет дали некој знае што полира мермер и со понормални цени. До сега што имам најдено луѓе што полираат подобро да си го сменам цел мермер отколку да го помирам не разбирам зошто е толку скапо.
  Совет женски please
  Поздрав