Полирање на мермер

Дискусија во 'Дом' започната од Laritaa, 12 ноември 2018.

 1. Laritaa

  Laritaa Нов член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво,
  Ми треба помош одамна барам некој што полира мермер и никако да најдам. И тие што ги најдов се прескапи ко небаре сме Америка. И не знам веќе каде да барам ве молам за совет дали некој знае што полира мермер и со понормални цени. До сега што имам најдено луѓе што полираат подобро да си го сменам цел мермер отколку да го помирам не разбирам зошто е толку скапо.
  Совет женски please
  Поздрав