1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полирање на нокти

Дискусија во 'Канта' започната од rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, 14 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  927
  Допаѓања:
  4.014
  Пол:
  Женски
  Феминки помош што е тоа полирање на нокти каде може да се купи таква турпија или може со обична турпија за турпање на нокти ?????????????????????????
   
 2. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Мазна турпија, од кога ќе ги истурпаш со обична, треба да ги исполираш со мазна
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.