1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Политички науки

Дискусија во 'Образование' започната од Princess97, 21 јуни 2016.

 1. Princess97

  Princess97 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2016
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Дечки, дали некој од вас планира да се запише на Политички?
  Или ако сака некој што го завршил да пише по нешто во врска со факултетот, односно смерот. Фала ви
   
 2. ana992

  ana992 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2014
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  5.992
  Луѓе дали некој има книги со политички студии и содржини,ми треба некаква книга со политички науки дали имате онлајн или на ПДФ ?
  дали некој знае каде можам да најдам,на гугл пребарав ама не ми илзегват пошто не знам конкретно име на таква книга 8-|