1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Политички науки

Дискусија во 'Канта' започната од ceca.123, 6 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ceca.123

  ceca.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво
  како иден студент,би сакала да прашам дали има некој на Политички науки -Јустинијан први?
  тешко ли е ??
  Кои се бенефициите од овој факултет?
  има ли било каква практична настава?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.