Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полихроно (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од 5star, 26 мај 2011.

 1. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.371
  Пол:
  Женски
  И таму знаеше да фатат бранови, па да биде нечиста водата....и јас се чудам искрено.
  Пре би отишла пак Калитеа топ место, и за плажа и за шеталиште и за се..... Полихроно никад више.
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. wendy2

  wendy2 Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  11.167
  колку чини картата за јавен превоз до пефкохори има ли често линии?
  Беше ли некој годинава да сподели искуство како си поминал
   
 3. igork

  igork Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  13
  дали имате искуство со asimenia апартманите преку савана што ги даваат, вака убави изгледаат а читам на еден форум лошо искуство од 2014 година

  пефкохори и ханиоти се е катастрофа слободно останато, вергина мезонет во ханиоти, наталија анекс 1 во пефкохори
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.664
  Пол:
  Женски
  Полихроно е мирно и мало туристичко местенце, нема некој ноќен живот, ама соседните тиристички места се толку блиску, што не е проблем тоа, а е супер за помирен одмор.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  8.847
  Допаѓања:
  91.887
  Плитка е водата на почеток?
  Септември какво е уште има гужва?
  Мора лежалки или има фрее зона да мавниш пешкир