Полицајки сексуално вознемирувани од нивниот шеф

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 25 ноември 2019.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.135
  Допаѓања:
  16.373
  Пол:
  Женски
  Жени носете солзавец во вас , веќе никаде не е безбедно . Убаво вика мм " каде што вадиш леб не се става к** " . Ама очигледно не секој е така воспитан и има такво гледиште на нештата . Јас да бев вработена со такви психопати , ќе носев со мене нож . И тоа таков нож со острици од двете страни налик на војничките ножеви , има да го распарчам копилето , да не знае г'зот кај му е .
   
 2. g8lQQk

  g8lQQk Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2018
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  5.221
  Пол:
  Женски
  Абе и не мора да е на раководна позиција за да те вознемирува сексуално некој колега.
  И онака повеќето се со врски вработени преку некој од оние на раководни позиции, можеби се и во роднински врски - па оди жали се кај истиот тој раководителот.

  А коментари од типот прво ''не го вадам јас каде го вадам лебот'' , a потоа тој истиот го слушаш ''уф, како би и го јас свирнал на оваа (за колешки збори) се имам изнаслушано ееееееее.......
   
 3. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  1.285
  Допаѓања:
  6.090
  Пол:
  Женски
  Гази Баба.Дури и го има началникот со име и презиме.
   
 4. fana

  fana Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  4.516
  Допаѓања:
  17.371
  Пол:
  Женски
  Ауууу боже боже страшно !
   
 5. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.199
  Пол:
  Машки
  Сакам на ваква да налетаат тие "мажишта", тие гомнари на позиција, пијани смрдливци и корумпирани скапаничишта.
  Сакам една ваква да им го ебе здравјето во три минути.
  При крај сум да кажам каде живеам и да замолам секоја девојка што има проблем со било кого да ми го каже и да осети машки ќотек ако не осетил од женско. Мивки и срам за човечкиот род!

   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.171
  Допаѓања:
  31.100
  Пол:
  Женски
  На Amellie13, smooch, Nausicaa и 2 други им се допаѓа ова.
 7. fana

  fana Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  4.516
  Допаѓања:
  17.371
  Пол:
  Женски
  Аииии на пижама парти ги викал бе :puke: