1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полициска неправда

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од slatkamalaubava, 25 март 2015.

 1. slatkamalaubava

  slatkamalaubava Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Утрово патував за велес со семејството и на клучката кај Градско-Велес нема никаде ставено знак дека е забранета таа насоко. А пред нас поминаа на истата улица уште 2 афтомобила. Но секако тие беа велешки афтомобили и не ги застанаа. Кога нас не видоа со други таблички оп БИНГО не сопреа. И што да ти кажам полицаецот таман маана да му пише некому казна. Ни напиша казна од 300 евра не ни даде право на поени. Каде јас можам да се пожалам за оваа неправда? Бидејки пред нас поминаа 2 афтомобила сосема по ист пат кај ние одевме нив не ги сопре и не ги пиша а нас не пиша, и плус немаше знак за забрана.
   
 2. slatkamalaubava

  slatkamalaubava Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  i ete denes na sud nema pravda
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Тоа од секогаш постоело во Мк и ништо не ми е чудно. Казнуваат селективно, ама не може ништо да се промени.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.