1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полицистични јајници

Дискусија во 'Канта' започната од Desapointed, 22 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Desapointed

  Desapointed Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  6
  Ве молам ако некој има искуство со полицистични јајници да го сподели со мене, бидејќи и јас го имам тој проблем и доколку некој успеал да се излечи на кој начин???
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.