1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полномоштво

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Lina Stojanoska, 18 јули 2015.

 1. Lina Stojanoska

  Lina Stojanoska Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2015
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  Дечки незнам дали темава е за тука , ако не е соодветна избришете ја . Дали некој знае ( ама ми треба сигурна информација) дали за наполнети 17 години треба полномоштво за патување во Грција?