1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полов Орган?

Дискусија во 'Канта' започната од Julie15, 11 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Julie15

  Julie15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Прав или Крив машки полов орган ?
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Ако те разбрав што сакаш да кажеш :^) дај малку прецизирај ја темата па ќе подискутираме :D
   
 3. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  49
  sve dur e maski e ok :D :D :D
   
 4. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Ме изнамеа yummy :D
   
 5. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  Кога отварате тема, искажете мислење, побарајте совет или поставете прашање. Темите треба да поттикнуваат дискусија.
  Од првото мислење на оваа тема, воопшто не станува јасно за што се работи, па затоа е заклучена.

  Ве молам подобро формулирајте ги првите мислења, за да бидат поразбирливи.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.