Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 8 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Кажете некоја комбинација за полуматура. :rofl:
   
 2. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  640
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.