Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од emm.555, 2 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emm.555

  emm.555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Епа вака... оваа година сум полуматурантка. мн сум неодлучна во врска со облеката. сакам нешто убаво да не е ко за секој ден ама да не сум ко теткица . исто сакам да знам што мислите за носење штикли на полуматура .. ако имате некои слики или идеи пишете ;)
   
 2. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.041
  Допаѓања:
  693
  moda-i-stil/polumatura-t962/ Eве ти тема! :) Можеше малце да побараш.
  Модератори,нека оди в канта темава.
   
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Темата е заклучена поради тоа што постои тема со ист наслов.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.