1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од Famous001, 7 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Famous001

  Famous001 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Здраво феминки
  Ми треба ваша помош или совет за фустанче за полуматура..
  Ви благодарам однапред. :*
   
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  На Famous001 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MartinaSk

  MartinaSk Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  4
  па..би ти препорачала да си сошијеш фустанче по твој фкус..но да биде поедноставно за да можеш и пнатака да си го носиш а не само за вечерта :D позз
   
  На Famous001 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Famous001

  Famous001 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  па незнам и јас се мислам тоа дали да сошијам ама мислам дека поскапо ќе ме чини да го сошијам отколку да го купам.. а и незнам какви да изберам зошто спортски тип сум јас и незнам што ќе ми одговара. :/ :*
   
 5. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  ако сакаш нешто поспортски би ти препорачала некоја тиролка или фустанче од тексас, баш денес разгледував по продавниците и имаше преубави, умот во нив ми остана :$
  барав сега слики по интернетов, ама не сретнав убави, па не поставувам

  бај д веј прочитај ги правилата на форумот
  http://forum.femina.mk/pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Teмата е заклучена бидејќи е дупла. Пред да отворите нова тема проверете дали веќе постои иста/слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.