1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматурскааа.. :O

Дискусија во 'Канта' започната од SashaF, 13 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SashaF

  SashaF Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  11
  лелеее феминкиии помагајтеееееееееее... ми се ближи полуматурскаа а ја не знам што да облечам.. дали да шијам или да си купам... немам замислено ништо.... ве молам некој слики или било што праќајтее.... ве молаааам... :?: :?:
   
 2. BlackPiano

  BlackPiano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2012
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  316
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.