Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пол на бебето.

Дискусија во 'Канта' започната од butterfly.mk, 29 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterfly.mk

  butterfly.mk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.142
  Допаѓања:
  1.068
  Не забележав ваква тема и баш ме интересира во која недела го дознавте полот на бебушко :)
  Ако има ваква тема веќе ... КЛУЧ.
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  20.230
  Допаѓања:
  177.950
  Пол:
  Женски
  bremenost/polot-na-bebeto-da-go-znaeme-ili-ne-t86/

  Еве ја темата. Кога бараш конкретна тема, пиши горе во пребарувачот, веднаш ќе ти ја најде, секако, доколку постои.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.