1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помагааајте!

Дискусија во 'Канта' започната од Fibce, 31 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fibce

  Fibce Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  хахахахаахахах
   
 2. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Фибче вакви теми има милион ...
  и единствената причина поради која се срамиш пред дечко ти е дека сеуште не си спремна за секс.
   
 3. Sanji4ka21

  Sanji4ka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2010
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  88
  Прашај во љубовни проблеми и совети,а не да отвараш нова тема без врска.
   
 4. Fibce

  Fibce Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Нова сам тука!
   
 5. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Ај не збеснувај има време, ке плачеш после. Мала си, седи мирна!! не си уште стасана штом ти е срам.
  Убаво помини си на нова година, без вакви нешта. Поубаво да послушаш поздрав
   
 6. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  Ако нејќеш да имаш секс,не мораш.
  Нека се смени насловов ќе ве молам,оти кога го прочитав прва помисла ми беше КАЈ ГОРИ???? :o

  А башка си има соодветна тема за вакви проблеми.
   
 7. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Зошто го редактираше мислењето и поштено се изнасмеа ако не е тајна ???
   
 8. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Ах деца деца...
  Вака не, шубо ни се изнасмеа :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.