1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помагајте!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Kirila, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kirila

  Kirila Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира дали може девојка да остане трудна доколку не е скината?
  водевме љубов со мојот дечко и јас му го "дркав" бевме без облека.
  и сега ме интересира дали ако на мојата рака имало сперма и сум се фатила за вагината дали може да останам трудна? :)

  Ви благодарам однапред :)
   
 2. Kirila

  Kirila Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ве молам помагајтеее!!
   
 3. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.538
  Не е можно да се остане трудна во таков случај.
   
 4. Kirila

  Kirila Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  fala sestrice sigurna le si?
   
 5. Westlife

  Westlife Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  617
  Девојче не си трудна и ке те замолам малку едуцирај се!Ова сметај го како совет ! :*
   
  На gwen му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kirila

  Kirila Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ок сепак фала :)
   
 7. Kirila

  Kirila Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Не ми требаат излишни коментари.
  однапред фала на разбирањето :)
   
 8. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  198
  Абе нема потреба од излишани коментари ама нема ни потреба од излишани прашања. НЕ СИ ТРУДНА ... Гледам 22 год имаш така да треба малку логично да размислуваш... остај то и од чиста култура се знае дека доколку хименот не е скинат не може да се остане трудна...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.