Помлада (Younger) [2015]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Hipster, 13 јули 2017.

 1. teressa

  teressa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2016
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  356
  Пол:
  Женски
  има ли некоја страна каде што ги има сите сезони? барав но не можам да најдам, само најдов за првата сезона до 8ма епизода и толку.
   
 2. mermaid123

  mermaid123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  симни си торент од замунда ги има сите епизоди.
   
  На teressa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  1.414
  Серијава многу ја сакам, онака со желба си чекам нова епизода. Ова со Клер на крај малце ме изненади и изнервира, ама ќе видиме што ќе биде.

  Туку, некоја слична на оваа серија да ми предложите, во тој стил? Пошто ептен „ми легна“.
   
 4. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.370
  Допаѓања:
  3.617
  Пол:
  Женски
  Излезе денес нова епизода, но не можам никаде да ја најдам :( Некој линк или торент?
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Нема, и јас чекам.
  Некој ако нашол некаде добро ќе е да сподели.
  Таман нема веќе серии асално, во право време излегува.
   
  На Poppins, TeddyGrey и Elence93 им се допаѓа ова.
 6. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.267
  Допаѓања:
  45.273
  Пол:
  Женски
  Која сезона е?
  Која епизода?
  Ауу јас мислев завршила, сега ве читам се израдував.
   
  На Poppins му/ѝ се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  6та сезона е, првата епизода денес треба да ја има на торент.
  Не заврши, ама се надевам малку подобра ќе е сезоната од претходната.
   
  На Poppins и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 8. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.267
  Допаѓања:
  45.273
  Пол:
  Женски
  Ја нема на попкорн.
   
 9. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.111
  Допаѓања:
  74.449
  Пол:
  Женски
  Ја нема ни на Замунда, изгледа не е ставена сè уште.
   
  На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.445
  Допаѓања:
  3.139
  Пол:
  Женски
  Што мислите како ќе се одвива ?

  И јас а следам од старт , ств 5та сезона им беше голем минус .


  На замунда би требало да а има до вечер
   
  На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.
 11. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.267
  Допаѓања:
  45.273
  Пол:
  Женски
  Типувам дека Лиза ќе раскине со Чарлс.
  Јас стварно мислев 5 сезони ќе се и дека е крај.
  Не ни имав отворено да видам.
   
 12. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.370
  Допаѓања:
  3.617
  Пол:
  Женски
  На TeddyGrey и Mishela им се допаѓа ова.
 13. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.370
  Допаѓања:
  3.617
  Пол:
  Женски
  Дали некаде ја има четвртата епизода? Излезена е, но не можам да најдам торент.
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Супер е сезонава.
  Ептен ми се допадна што испаднаа конкуренти.:D
  Живна малку серијата, иако годините на Лајза паднаа во заден план, ама сепак, има случувања.
   
  На sanja.burgundy му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  4.558
  Допаѓања:
  98.339
  Пол:
  Женски
  ^ каде ја гледате ?
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Од торенти симнуваме, има погоре линк.
   
  На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.189
  Допаѓања:
  23.694
  Пол:
  Женски
  Чарлс и Лиза се преубав пар. Уште во првата сезона на Чарлс му светеа очите кога ќе ја видеше Лајза. И он е згоден.
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Таман реков дека не се фокусираат на годините... Квин ми е одвратна некако, ништо не и е важно, освен нејзините интереси. И мило ми е што така испадна дека лаже. А зошто не ја предупреди Лајза да знае што кажала, па секако тоа ќе излезеше во интервјуто.
  Никако да ја смират топката со Џош, тој пустиот уште ко кутре ја гледа. Ама рекламата на крајот ептен добра беше. Со Чарлс се супер, ама со Џош се некако разиграни.
   
  На 1209 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.594
  Пол:
  Женски
  Ја гледате уште серијава луѓе?
  Еден чекор напред, два назад се. Баш ми е жал за Келси така што испадна.
  Да беше маж немаше ништо да се случи, голема работа ќе беше. Некако и мене ми стои дека Џош и Лајза не можат да бидат пријатели, уште има хемија меу нив, он има чувства за неа,,,
   
  На Elena-123 и 1209 им се допаѓа ова.