1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помогнете му на овoј млад татко

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Пчела, 13 јуни 2015.

 1. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
  http://www.ohridnews.com/vesti/84867
  Ве замолувам споделете и на фб , затоа што јас нема фб. Ви благодарам од се срце.
   
  На MilaP му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
 3. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
 4. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
 5. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
  Ги молиме сите хумани лиѓе да помогнат. Затоа што нашава пос'на држава не може. www.ohridnews.com
   
  На blueberry93 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
  За жал се случи тоа од што најмногу се плашевме. Почивај во мир мил мој братучеду.;(;(;( Отиде прерано уште еден млад живот.
   
 7. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.160
  Допаѓања:
  105.600
  Пол:
  Женски
  Сочувство @Пчела , до сите кои ги остави во тага, особено тие две мали ангелчиња... ;(
   
 8. Пчела

  Пчела Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2015
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  1.437
  Пол:
  Женски
  Животот е суров.;(