Помогнете !!

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 8 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Значи, незнаев каков наслов да ставам затоа морав така...
  Иначе проблемот е во тоа дека имам 14 скоро 15 години , а значи сум слаба и ниска.. Кај мене дома сите се дебели :Д , и да речам високи... или среднии ... Гз имам али тело немам :D :D Барав нешто на интернет за забрзување на метаболизмот али не е тоа , тоа.... а за дали јадам да јадам по 4 парчиња леб.... И сеа незнав во што е проблемот.. бев на доктор да ме испитат дали имам некој паразит нема .. крвта ми е супер... и сее
   
  На elisabeta му/ѝ се допаѓа ова.
 2. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.524
  zemisi pivski kvacec i pijgi nekolku meseci toe se tableti gi ima vo sekoja apteka
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  Девојко таков ти е организмот, го имам и јас тој проблем , јадам а ништо не се познава на мене :tmi:
  едно време се замарав и јас со тоа, ама веќе навикнав и сеа ми е сеедно ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.