1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помогнете!!

Дискусија во 'Канта' започната од MonsterLoveGaGa, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MonsterLoveGaGa

  MonsterLoveGaGa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Имам 13 години. Би сакала да симнам 4-5 килограми, но не знам како. Тренирам одбојка, понекогаш вежбам и дома, не јадам многу и никако да ги симнам тие килограми. Ве молам помогнете ми, дајте ми некој совет!
   
 2. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.603
  Пол:
  Женски
  Во оваа категорија има најмалку 10 диети и неколку теми за ефикасни вежби кои ќе ти помогнат за намалување на килограмите.Плус имаш и мислења од форумџии со различни искуства,па разгледај ги убаво и тие ќе ти помогнат!
  А ако ептен ништо не ти функционира,провери си ги хормоните,можеби тие се во прашање.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.