Помошшшш

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Laika, 26 мај 2015.

?

???

 1. првото

  3 глас(а)
  100,0%
 2. второто

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Laika

  Laika Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дечки вака.
  Нова сум и реално се зачленив бидејќи ми треба помош.
  Да не должам многу вака е приказната во кратки црти. Имам авионска карта за 9ти јули до данска која е повратна на 20ти но излезе sea dance успат и у тесно сум. Парите од картата не ги враќаат поради конфигурација и сакам да прашам да не има некој шо сака да му ја шитнам картата(ке се смени име све тоа) а доколку нема дали некој знае од правен аспект дали можам да ги вратам парите на некој начин. Или во трет случај како најбрзо и најлесно да соберам пари за фестивалот хахах