1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помошшшш

Дискусија во 'Канта' започната од Laika, 26 мај 2015.

?

???

 1. првото

  3 глас(а)
  100,0%
 2. второто

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Laika

  Laika Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дечки вака.
  Нова сум и реално се зачленив бидејќи ми треба помош.
  Да не должам многу вака е приказната во кратки црти. Имам авионска карта за 9ти јули до данска која е повратна на 20ти но излезе sea dance успат и у тесно сум. Парите од картата не ги враќаат поради конфигурација и сакам да прашам да не има некој шо сака да му ја шитнам картата(ке се смени име све тоа) а доколку нема дали некој знае од правен аспект дали можам да ги вратам парите на некој начин. Или во трет случај како најбрзо и најлесно да соберам пари за фестивалот хахах