Помош ве молам!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од vici95, 12 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vici95

  vici95 Активен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Имам отчукувања како пулс долу во стомакот дали тоа е некој знак за бременост ве молам помогнете зошто страв ми е да правам тест!!! а ми доцни 3 дена
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.886
  Додека не чукне во главата, не си.
   
  На sadgirl21 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. stoilovat

  stoilovat Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  9
  Прашај ја мајкати мислам најдобро ќе ти обајсни за тоаа.Темата треба да се зклучи..(мое мислење).
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.213
  Допаѓања:
  16.843
  Пол:
  Женски
  Шо мислеше шо мислеше кад се онадеше |(
   
 5. trajkovskae

  trajkovskae Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Не мора да значи можеби ти е некој нерв и да ти прави така народски речено ‘‘ игра ‘‘ а нема ништо страшно во тоа и да си направиш тест не е кој знае што и така најубаво ќе си се осигураш позз
   
 6. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Хахахахах :tmi:
  Не е прв пат да го сретнам ова прашање на форумов, се прашувам, дали навистина мислите дека всушност бебето има срцева акција уште и пред да дознаете дека сте бремени (што значи на самиот почеток) и дали навистина мислите дека тоа се чувствува туку така а? Зошто тогаш трудниците одат на гинеколог за да го слушнат срценцето на бебето а? А? :fubar:
   
  На Little-Mk му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.213
  Допаѓања:
  16.843
  Пол:
  Женски
  Прави напори да излезе, не поднесува средина со низок IQ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.