Помош девојкиии!!!

Дискусија во 'Канта' започната од pufy, 12 јуни 2013.

 1. pufy

  pufy Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  А нешто за работење,што би можела?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.779
  Пол:
  Женски
  А да интервенираше Емилија и така е онлајн, а? :lol:
   
 3. Daisy.E

  Daisy.E Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  57
  а да ја понудиш невиноста онлине како аукција??таман ќе им помогнеш и на форумџикиве кои сакат станче дубаи и хаваи...можи и јас да добијам некое летување :wasntme:
   
 4. pufy

  pufy Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Која Емилија?
   
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.779
  Пол:
  Женски
  Седи КЕЦ !