1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош за Бојан Ѓуревски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Snow-Queen, 16 јануари 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Поради тешката болест на цревата, која секојдневно му го загрозува животот, седум иполгодишниот Бојан Ѓуревски има потреба да замине на испитување и третман, во единствениот за таа намена подготвен центар, во Синсинати - детска болница во САД. Да му помогнеме на Бојан. Бидете хумани и донирајте, на сметките:
  НЛБ Тутунска Банка
  - Трансакциска сметка на име Ѓуревски Бојан: 210-501657643234
  - Жиро сметка Бојан Ѓуревски - донации: 210700000612012
  Или на телефоните:
  075/143-350 (100ден. само за корисниците на ONE)
  077/143-772 (само за корисниците на VIP)
  070/143-102 (само за корисниците на Т-Моbile)

  Ви благодариме.
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
  Душичка.
  Од каде е?