Помош за ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ

Дискусија во 'Канта' започната од seasopraime, 11 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Вакаа ќе ве замолам за помош за мојатаа другарка.Дечко и сака многуу мотори па сака нешто да му купи нешто во врска со тоа дали некој привезок со мотор на него или слични некој работи можее за помош ? :inlove:
   
 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.591
  Допаѓања:
  7.988
  имаш ваква тема: Што да му купам/направам на дечко ми за Св. Валентин?

  барај ја во Врски
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Не, не можеме да ти помогнеме. Ако ти како другарка не можеш да и помогнеш, од нас не очекувај. Проблемот е крајно сериозен и не може туку така да се реши.
  ..
  инаку те ја равенката
  x=p,
  m=?
  каде п е приврзок, а m моторот. Пронајди го моторот.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.985
  Допаѓања:
  47.938
  Пол:
  Женски
  Се замолува авторот да не отвора постојано дупли теми, туку да побара прво дали постои таква и да постира таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.