1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош за Давид Стојановски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од L-a-r-a22, 16 октомври 2017.

 1. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  10.754
  Пол:
  Женски
  Ајде да помогнеме да се спаси уште еден млад живот. FB_IMG_1508170956768.jpg
   
  На galapce, Aleksandar1212 и Lolipop23 им се допаѓа ова.
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.510
  Допаѓања:
  27.256
  Пол:
  Женски
  Душа е детево. Го гледав на телевизија пред некое време, не знаев дека ја загубило ногата..... сега пак и на белите дробови ;(;(;(
  Ве молам луѓе, донирајте!!!
   
  На galapce, boomsleng, ЕденЧлен и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  2.973
  Пол:
  Женски
  Ајдее, ајде !!!!!
  Го можеме ова :)
   
  На boomsleng, marchi-cool и Aleksandar1212 им се допаѓа ова.
 4. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.260
  Пол:
  Женски
  Леле..:(
  Ајде луѓе..да помогнеме..
  100 денари не се ништо во споредба со животот на детево..:!:
   
  На boomsleng, ЕденЧлен и L-a-r-a22 им се допаѓа ова.
 5. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.045
  Допаѓања:
  12.757
  Пол:
  Женски
  078 143 475 e od vip taka?
   
  На boomsleng и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 6. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  10.754
  Пол:
  Женски
  Да.

  Ајде луѓе да помогнеме што побргу да се соберат парите и Давид да замине на операција.
  Метастазите бргу се шират.
  Детево нема време за да чека.
   
  На boomsleng и marchi-cool им се допаѓа ова.
 7. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.045
  Допаѓања:
  12.757
  Пол:
  Женски
  vednas ke doniram
   
  На boomsleng му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  7.092
  Пол:
  Машки
  So vashata donacija go poddrzuvate lekuvanjeto na David Stojanovski. Od se srce vi blagodarime. Vkupnata cena na povik e 100 denari.
   
  На galapce, boomsleng, ЕденЧлен и 2 други им се допаѓа ова.
 9. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  10.754
  Пол:
  Женски
  Давид се бореше. Но се измори. Реши да ги затвори очињата засекогаш.
  Почивај во мир ангелче!;(
   
 10. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.045
  Допаѓања:
  12.757
  Пол:
  Женски
  нека почива во мир. Сочуство до родителите
   
 11. SeaMermaid

  SeaMermaid Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2015
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  13.481
  Пол:
  Женски
  Нека почива во мир ;(:u:
   
 12. Marijam7

  Marijam7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2017
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски