1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош за Едо Демировиќ

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Micheleljubov, 17 ноември 2012.

 1. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.939
  Едо е во Турција на лекување

  Потребни се неколку пластични и васкуларни хирушки интервенции за да може нашиот Едо да се врати помеѓу нас, жив и здрав

  За тие интервенции се потребни 100 000 Евра

  Донирајте и раширете го овој статус на своите ѕидови

  Уплата на жиро-сметка број

  300007078209637

  Комерцијална банка

  Назнака: за Семир Демировиќ
   

  Прикачени фајлови:

 2. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.939
  Eве и бројче 070/143-132 на кое можете да донирате.
   
  На Darko009 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Ќе донирам деновиве, се надевам дека ке оздрави :)
   
  На Micheleljubov му/ѝ се допаѓа ова.
 4. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  ке биде писувано овој статус и на др страни и да се гледа да се донира колу се може.
   
 5. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.339
  Допаѓања:
  8.463
  Едо се врати од лекувањето,и фала богу добар е :)
   
 6. honey9

  honey9 Активен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  моментално само на жиро сметка ви благодарам на разбирането од се срце ви благодариме за се неговиот зет оливер и самиот николче поз до сите добри души
   
 7. Sportgirl17

  Sportgirl17 Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2018
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdravo. Moze nekoj da mi kaze kako mu e sostojbata sega na Edo, mada dosta vreme e pominato