1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош за семејставата на покојните

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од westt, 17 јануари 2016.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Денес за жал со голема мака ја погребавме нашата сакана баба,мајка,тетка,вујна ... Но исто така поради тешката финансиска состојба не сме во можност да исплатиме посмртните трошкови кој за жал исто така коштат премногу . Дали има некој од вас кој би сакал да ни помогне финансиски? Ве молам за одговор во инбох сакаме да останеме анонимни.