1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош луѓе..

Дискусија во 'Канта' започната од Rebelle, 24 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Rebelle

    Rebelle Активен член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2013
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    4
    Значи вака..
    Пред некое време се скарав со една другарка, а таа ми го знаеше пасвордот од фејсбук, и идиотката ми го сменила. И неможам никако да влезам, зашто меилот на Yahoo! ми е деактивиран поради предолго некористење.. ( А ја многу нормално нејќам да цимолам и да ја молам да ми го врати) и сега ми треба помош од вас да не знаете некоја страница за хакнување? Стварно многу ми треба профилот.. :sweat: :*
     
    На babakata му/ѝ се допаѓа ова.
  2. babakata

    babakata Нов член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2013
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    леле душичка, да не ти е човек во кожа сега, јас не знам искрено, ама сега ќе те дупчи како сака, златце баш ми е жал за тебе
     
  3. leighton23

    leighton23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2013
    Пораки:
    738
    Допаѓања:
    1.681

    Сте се скарале па што не си го сменила сама веднаш, што си чекала таа да ти го смени. :x
    Твојта си е вината, се надевам некој ќе ти помогне. :)
     
  4. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Ова прашање можеше да го поставиш во тема-компјутерски проблеми, а не да отвораш нова тема со наслов кој е спротивен на правилата на форумот (помош, хелп ми плиз, итно ми е...)
    Да ја прашуваш нема да ти го каже, бидејќи таа ти го сменила, пробај да го активираш пак мејлот, постои можност за тоа. Освен ако не не фарбаш тука демек ти е за твој фб а ти сакаш да хакнеш на другарка ти. Кога ќе прочитам-хакнување, одма на внук ми ми текнува, тој и неговите фб си ги хакнува дури, па може има 5 профили отворено. :rofl:
     
  5. Papillon.Papi

    Papillon.Papi Популарен член

    Се зачлени на:
    5 октомври 2013
    Пораки:
    3.245
    Допаѓања:
    9.695
    Пол:
    Женски
    И за еден обичен и прост фб профил плачеш? Вааау... денес луѓево фб го третираат како богатство...
     
  6. Viktorijaaa5

    Viktorijaaa5 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    5.333
    Допаѓања:
    83.576
    Пол:
    Женски
    Папи не си во право за оваа ,стави се на место на девојката ,тоа што го направила другарка и навистина е дестко однесување но и затоа оваа ќе ти биде лекција личните работи да не се кажуваат на никој :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.