Помош луѓе..

Дискусија во 'Канта' започната од Rebelle, 24 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rebelle

  Rebelle Активен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Значи вака..
  Пред некое време се скарав со една другарка, а таа ми го знаеше пасвордот од фејсбук, и идиотката ми го сменила. И неможам никако да влезам, зашто меилот на Yahoo! ми е деактивиран поради предолго некористење.. ( А ја многу нормално нејќам да цимолам и да ја молам да ми го врати) и сега ми треба помош од вас да не знаете некоја страница за хакнување? Стварно многу ми треба профилот.. :sweat: :*
   
  На babakata му/ѝ се допаѓа ова.
 2. babakata

  babakata Нов член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  леле душичка, да не ти е човек во кожа сега, јас не знам искрено, ама сега ќе те дупчи како сака, златце баш ми е жал за тебе
   
 3. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681

  Сте се скарале па што не си го сменила сама веднаш, што си чекала таа да ти го смени. :x
  Твојта си е вината, се надевам некој ќе ти помогне. :)
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.221
  Допаѓања:
  16.850
  Пол:
  Женски
  Ова прашање можеше да го поставиш во тема-компјутерски проблеми, а не да отвораш нова тема со наслов кој е спротивен на правилата на форумот (помош, хелп ми плиз, итно ми е...)
  Да ја прашуваш нема да ти го каже, бидејќи таа ти го сменила, пробај да го активираш пак мејлот, постои можност за тоа. Освен ако не не фарбаш тука демек ти е за твој фб а ти сакаш да хакнеш на другарка ти. Кога ќе прочитам-хакнување, одма на внук ми ми текнува, тој и неговите фб си ги хакнува дури, па може има 5 профили отворено. :rofl:
   
 5. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.241
  Допаѓања:
  9.683
  Пол:
  Женски
  И за еден обичен и прост фб профил плачеш? Вааау... денес луѓево фб го третираат како богатство...
   
 6. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  70.139
  Пол:
  Женски
  Папи не си во право за оваа ,стави се на место на девојката ,тоа што го направила другарка и навистина е дестко однесување но и затоа оваа ќе ти биде лекција личните работи да не се кажуваат на никој :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.