1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош од дизајнер за внатрешен ентериер или не ?

Дискусија во 'Канта' започната од TheUnknownGirl_, 6 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheUnknownGirl_

  TheUnknownGirl_ Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Во ова модерно општество може да се каже дека се поактуелни стануваат дизајнерите за внатрешен ентериер. Па прашање до вас, колку мислите дека е исплатлива нивната професија и дали вие би најмиле и би платиле за дизајнер кој ќе ви помогне во оваа област?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.