1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош / продавници со добри копии / фејк производи

Дискусија во 'Канта' започната од Alex Alexandra, 23 февруари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alex Alexandra

  Alex Alexandra Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво здраво.

  Имам проект во кој треба да најдам добри копии од производи (парфеми, часовници, слушалки, различни електрични апарати итн.).
  Сакам да ве прашам дали знаете/можете да ми кажете продавници каде што можам да најдам добри копии од производи што ги напишав погоре. (пакувањето ми е најбитно - да е добра копија со минимални разлики од оригиналното, внатре како изгледа продуктот не многу битно).

  Би ви била благодарна премногу доколку знаете и споделете места/мислења.
  Локација: Скопје.

  Имајте убав ден.

  P.S. Облека не е дел од тоа што ми треба бидејќи немаат паковања нели. :D
   
  Последна измена: 23 февруари 2021
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Stephen Amell

  Stephen Amell Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  2.237
  Допаѓања:
  24.589
  Шутка?:wasntme:
  едит. ако не е за облека, мислам дека на Бит Пазар имаше различни електронски уреди, како слушалки, часовници итн.
   
  Последна измена: 23 февруари 2021
  На Alex Alexandra му/ѝ се допаѓа ова.
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.893
  Допаѓања:
  14.674
  Пол:
  Женски
  Битпазар.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.