1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош со терапија при ИВФ

Дискусија во 'Бременост' започната од kukla21, 8 септември 2016.

 1. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.684
  Допаѓања:
  108.476
  Идејава е на @meckicka.
  Ми се обрати во лп да се отвори темава.
  Идејата е да има посебна тема каде ќе може оние кои имаат останато терапија од нивните ИВФ постапки, да ја дадат на оние кои се во постапка и им треба. Едните ќе направат добро дело, другите ќе заштедат нешто во целата постапка, која и така е скапа и бара многу финансии.

  Нека допише ако нешто сум испуштила или грешно разбрала.
   
  На Broki5, tina2018, Thallia и 10 други им се допаѓа ова.
 2. meckicka

  meckicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2016
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  1.330
  Пол:
  Женски
  Da taka e jas utre ke vidam se sto imam a sto moze da se upotrebe od lekovi site znaeme oti kolku se skapi tie lekovi oti se e na privatno a na nekoj taka mu stojat doma
   
  На tina2018, Ана на мама, Momichka и 2 други им се допаѓа ова.
 3. podravka

  podravka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 март 2015
  Пораки:
  1.211
  Допаѓања:
  5.495
  Пол:
  Женски
  Mene @emkaemka dosta mi ima pomognato za sto mnoogu sum i blagodarna se nadevam i znam deka site ovde sto sme ke si pomagame
   
  На tina2018, Ана на мама, Miami1 и 5 други им се допаѓа ова.
 4. emkaemka

  emkaemka Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  6.810
  Допаѓања:
  79.756
  Пол:
  Женски
  :hug: :hug: :hug:
   
  На tina2018, Ана на мама, mimidjon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. manako1

  manako1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јули 2016
  Пораки:
  2.918
  Допаѓања:
  56.966
  Пол:
  Женски
  Imam 2 sisenca novi suprefact ostanati,rokot im e do mart 2017 i pola sisence otvoreno.Gi podaruvam.Ako na nekoja i treba da mi pise,da gi iskoristi i pobrgu da stane majka.
   
  На tina2018, sakam bebe, mimidjon и 2 други им се допаѓа ова.
 6. tincemajmunce

  tincemajmunce Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 февруари 2014
  Пораки:
  2.228
  Допаѓања:
  26.531
  Пол:
  Женски
  Да не има некоја останато Овунорм да не и треба?
   
 7. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.164
  Допаѓања:
  30.109
  Пол:
  Женски
  Da ne slucajno imate ostanato suprefakt za nekolku bocki ne sum sigg dali ke mi stigne ?
   
 8. Lavica 344

  Lavica 344 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2019
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  584
  Пол:
  Женски
  Dali na nekoj mu e potreben fostimon????
   
  На Lavica344@ му/ѝ се допаѓа ова.