1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош

Дискусија во 'Канта' започната од sunrise10, 23 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sunrise10

  sunrise10 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пред 3 месеци запознав дечко кој со мене се однесува прекрасно во секој поглед ,имаме сличен карактер и се разбираме со погледи. Но секој ми велеше не е тој за тебе уштен на смаиот почеток тој ми има казано дека порано имал бурен зивот бил во лошо друштво , пушел марихуана и дека има пробано некои видови на дрога само не хероин и кокаин, но незнам што точно. И вели дека последни 6год нема никаков контакт со тоа дека е мн сменет и се тргнал на време од тоа друштво. Но мене ми смета тоа негово минато ве молам за помош дали е точно дека ако пробаш само еднаш од некои видови на дрога не се станува зависен и дали да останам со него тоа му се случувало кога имал 18 год а сега има 25.
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.548
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.