1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!

Дискусија во 'Канта' започната од Angelina1996, 4 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angelina1996

  Angelina1996 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки нова сум на сајтот :)
  Имам 17 години и сакав да ве прашам вчера имавме петинг со дечкото на голо и кога отидов до вц имав крв на гаќите дали можеби сум скината :(
  Фала однапред
   
 2. teletabis4e

  teletabis4e Нов член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  27

  Мош ти е дојдело_
   
 3. Angelina1996

  Angelina1996 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Mи заврши вчера..затоа се плашам
   
 4. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.272
  Пол:
  Женски
  ii jas pomisliF na toa.. imash sea bioloshka???
   
 5. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.272
  Пол:
  Женски
  amm.. mozi da mi kazish sho e toa peting :$??
   
 6. teletabis4e

  teletabis4e Нов член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  27
 7. Angelina1996

  Angelina1996 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  незнам што да правам ако има некој поискусен нека ми каже :(
   
 8. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Петинг е галење преку облека, т.е. триење на интимните делови без да се има сексуален акт и при тоа нема шанси да се изгуби невиноста.
  Тоа што си имала некое капче крв може да е од тоа што си се возбудила. Ете и вчера ти завршила, па може не ти довршила....нема теоретски шанси да си скината, освен ако не било петинг тоа вашето. :?:
   
 9. Angelina1996

  Angelina1996 Активен член

  Се зачлени на:
  4 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Peting bese ama imav kafeavo od to toa sto mi zavrsi :/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.