1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош !!!!

Дискусија во 'Канта' започната од KatherinePierce, 26 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KatherinePierce

  KatherinePierce Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Вака значи деновиве сум премногу зафатена а денес класната ми рече дека треба да напишам песна без разлика каква само да биде песна и јас значи полудев :o :o :o кај можам за еден ден да напишам песна покрај сите овие задачи што треба да ги направам ;( ;( и навистина многу ми е страм да ве прашам вас :$ дали можете да ми помогнете да напишам и навистина би ви била премногу благодарна
  Ве сакам :inlove: <3 <3
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Дали се потруди да ги прочиташ правилата на форумот?
  Ако си ги прочитала ќе знаеше дека не се отвараат теми за се и сешто, особено не со наслов-помоооош, хелп ми, плиииз, лелеее итн.
  Како тоа имаш толку задачи а дремеш на интернет? Тебе ниту другите задачи не ти се решаваат изгледа.
  Ајде гаси компјутерот, решавај задачи, ќе ти остане време и за песна, денот е голем, до вечер имаш доволно време за сите обврски, нормално, ако се тргнеш од интернетот.
  Ако уште на 13 години бараш помош за една песничка, ќе се навикнеш се на готово да ти сервираат па кај ќе ти биде крајот.
   
 3. KatherinePierce

  KatherinePierce Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Па извини но навистина до утре нема шанси да напишам ако си и ти на мое место би го направила и ти истото...и само сакав да видам дали може некој да ми помогне навистина не знам каде ми е главата треба да одам на курс,домашна да напишам,книгите да ги вратам во гратска денес ми истекува рокот па да не си плаќам казна,потоа имам проект по физика треба да одам со друштво во болница да ги видиме сите апарати за поправање на видот,одам на часови по математика навистина полудувам секој ден и уште еднаш извинете...
   
 4. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.076
  ^^
  Зошто си толку строга со девојчето, не гледаш на крај дека напишала оти не' сака?

  Јас ќе ти напишам песничка и ќе ти ја пратам по лп :* Остај ја Абеја, лоша дада е она :evil:
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 5. KatherinePierce

  KatherinePierce Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Благодарам многу <3 <3 <3 па не мислам дека е лоша секој си има право на свое мислење ке се видиме подоцна одам на часови бај бај <3 <3
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Со ученичките треба само строго, за да не чекаат секогаш од другите на готово. :P
  Ете, од првиот пост и поминале повеќе од 15 минути, а сигурно ќе поминат уште толку, тоа е време кое можела, наместо да пишува, моли и чита тука, да напише нешто со свои зборови.

  Ако децата се разгалуваат и им се сервира се на тацна, не се доразвиваат и стануваат како онаа глупачана Ава од тој голем брат, "сакам нешто да кажам ама не знам да го речам и изгледам како глупача"
  Има време за се па и за тоа што го наброја.
  Времето е тука само треба РАЦИОНАЛНО да се искористи.

  Ќе видиш ти кој е лоша дада, само ако ти дојдам таму со метлава :D
   
  На Spidy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.076
  Се зезам бре, немам друга работа песнички ќе пишувам :D
   
 8. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  девојки се изнасмеав кога ја исчитав темава
  Ааа девојче ако неможеш да си напишеш песничка интернетов зошто служи? па твојата проф. не е гугл па да ги има читано сите песнички на светов најди некоја безвезе од автор што никој не го чита(такви има мн) и напиши ја и готовоо
  Инаку овде не се надевај дека некоја од нас ќе седне да ти пишува песнички
   
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Бај бај
  вечер викни ме на чај
  (па ете ти почеток за песничка)

  <4 <4 <5
   
  На manja666 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  мм добро е :up: :up: ај да го дополниме

  vetar zdire niz kompire
  bandere se klatev
  ti si mi devojka


  п.с. извини што е на латиница го копирам ме мрззи да го препишувам :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.