1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!

Дискусија во 'Канта' започната од sweet.11, 29 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweet.11

  sweet.11 Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Вака.Нова сум на форумот и сакам мислење од ваша страна.
  Сакам да тргнам од кили па најмногу 10.Сега сум 74 а висока сум 1.69cm.Имам пробано неколку диети и првата недела после диетата ми се враќаат килограмите.Ако ми помогнете ќе ви бидам многу брагодарна. :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  Имаш цел подфорум Диети со најразлични диети и искуства, можеш да се информираш во темите за диетите. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.