1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош

Дискусија во 'Канта' започната од Muffin.Love, 28 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Феминки, другарка моја ми кажа дека мозолчињата си ги исчистила со ставање на квасец. Ова ми е втор пат кога пробувам и после измивањето лицето ми стана црвено. Кога се вратив да видам, сфатив ека на квасецот му бил истечен рокот на траење. Можно ли е од тоа да ми е црвено лицето? Помош! :o
   
 2. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  180
  само си го иритирала лицето, ништо страшно, не го пипкај и не му ставај ништо за некое време ќе се повлече црвенилото.
   
  На Muffin.Love му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Добро е сега ми го снема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.