Помош

Дискусија во 'Канта' започната од sek2, 25 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sek2

  sek2 Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дали е можно да ми касни од што прв пат сум имала однос?
  При односот тој сврши надвор од мене,но мене пак страв ме фаќа како девојче..
  Добивам секогаш редовно и тоа ми е по ген на 25ти,но понекогаш и недела порано.
  Можно е несакана бременост да е или пак..?
   
 2. osi17

  osi17 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  7
  najverojatno ne si bremena no sepak kupi si test za bremenost i napravi go so prva utinska urina.
  Dokolku ne si spremna za bremenost sekogas koristete kondomi
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.