1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!

Дискусија во 'Канта' започната од Blue97, 14 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Blue97

  Blue97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  44
  Девојки, да не има некоја што прави порачќи преку Ebay? :^) многу ми треба некои работи да земам, па нека пише ако има некоја!! Фала :angel:
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
 3. Blue97

  Blue97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  44
  Фала ти :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.