1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош

Дискусија во 'Канта' започната од Senoritaa, 24 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Senoritaa

  Senoritaa Нов член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ќе може ли некој да ми помогне!
  Значи пред некој ден го имав мојот прв сексуален однос , но воопшто немаше крв а нели кога се кине хименот треба да има барем малку крв .
  И сега дечко ми не ми верува дека ми е прв ,дали може да не крварам уште на првиот однос?
  Благодарам однапред :)
   
 2. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  369
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.