Помош!!!

Дискусија во 'Канта' започната од lutiche, 14 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lutiche

  lutiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  :D мојата приказна е следнава... има едно типче се допишувам на фејсбук со него секој деен! и сега дојде ред мене да ми се засвиѓа затоа што е забавен и стваарно ми иде муабетот со него :D ме има викнато да искочиме неколку пати, ама се со друштво и на журки ( а мене тоа ми е непријатно)... има уште нешто... мислам дека нема да му се свиѓам зашо имам некое килце вишакк ии не сум убавица иако сликите на фејсбук ми се одлични(бирани, нормално) :D како и да е, свесна сум дека ќе останеме пријатели, ама мене едноставнооо ми се свииѓа :$
  молам за совет... :)
   
 2. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  znaci vaka cim tvojata prikazna e vakva ,za toa so slikite i so nekoe kilce visok nema vrska zasto kolku i da gi biras slikite ne se prekriva se.. prvo iskocete nekolku pati so drustvo na zurki kako sto vikas i posle ke vidite a i najposle i da ostanete samo drugari pa ni toa ne e loso .. :rofl:
   
 3. lutiche

  lutiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  фала многуу! иако мене не ми изгледа толку едноставно колку шо е напишано :D
   
 4. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  lutiche
  da i ne e tolku ednostavno od tvoja strana ama sepak nema da idete sami da se vidite prvo ke idete vaka pa ke procenis dali ke ke prodolzis ili ne .. :*
   
 5. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Што му ја мислиш толку?? Излезете на кафе или навечер (сеедно,) правете муабет и подоцна ќе видиш како стојат работите. На машките пак и не им е толку важно дали имаш килце вишок ако им се свиѓа девојката. Не се замарај со физичкиот изглед, па не сме сите совршени. Секој е убав на свој начин :) Ако е створен за тебе, твој ке биде :)
   
 6. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  se soglasuvam so tvoeto mislenje Amorw :D
   
 7. lutiche

  lutiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  нејќам да се разочарам :doh:
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  леле бре луѓееее има тема љубовни проблеми, си можела таму да го сместиш твојот проблем, не се секирај и таму ќе ти го прочитат и ќе те советуваат. ама ајде еве си отворила нова тема |( ама барем насловот да го напишеш како што треба... уффф каков неред на форумов станува од недоволно информирање пред регистрирање па и потоа |(
   
 9. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Се согласувам потполно...
   
 10. lutiche

  lutiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  искрено се извинувам!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.