1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош!!!

Дискусија во 'Канта' започната од lutiche, 14 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. lutiche

    lutiche Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    :D мојата приказна е следнава... има едно типче се допишувам на фејсбук со него секој деен! и сега дојде ред мене да ми се засвиѓа затоа што е забавен и стваарно ми иде муабетот со него :D ме има викнато да искочиме неколку пати, ама се со друштво и на журки ( а мене тоа ми е непријатно)... има уште нешто... мислам дека нема да му се свиѓам зашо имам некое килце вишакк ии не сум убавица иако сликите на фејсбук ми се одлични(бирани, нормално) :D како и да е, свесна сум дека ќе останеме пријатели, ама мене едноставнооо ми се свииѓа :$
    молам за совет... :)
     
  2. gokii

    gokii Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    5
    znaci vaka cim tvojata prikazna e vakva ,za toa so slikite i so nekoe kilce visok nema vrska zasto kolku i da gi biras slikite ne se prekriva se.. prvo iskocete nekolku pati so drustvo na zurki kako sto vikas i posle ke vidite a i najposle i da ostanete samo drugari pa ni toa ne e loso .. :rofl:
     
  3. lutiche

    lutiche Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    фала многуу! иако мене не ми изгледа толку едноставно колку шо е напишано :D
     
  4. gokii

    gokii Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    5
    lutiche
    da i ne e tolku ednostavno od tvoja strana ama sepak nema da idete sami da se vidite prvo ke idete vaka pa ke procenis dali ke ke prodolzis ili ne .. :*
     
  5. Amore

    Amore Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    339
    Допаѓања:
    71
    Што му ја мислиш толку?? Излезете на кафе или навечер (сеедно,) правете муабет и подоцна ќе видиш како стојат работите. На машките пак и не им е толку важно дали имаш килце вишок ако им се свиѓа девојката. Не се замарај со физичкиот изглед, па не сме сите совршени. Секој е убав на свој начин :) Ако е створен за тебе, твој ке биде :)
     
  6. gokii

    gokii Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    5
    se soglasuvam so tvoeto mislenje Amorw :D
     
  7. lutiche

    lutiche Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    нејќам да се разочарам :doh:
     
  8. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    леле бре луѓееее има тема љубовни проблеми, си можела таму да го сместиш твојот проблем, не се секирај и таму ќе ти го прочитат и ќе те советуваат. ама ајде еве си отворила нова тема |( ама барем насловот да го напишеш како што треба... уффф каков неред на форумов станува од недоволно информирање пред регистрирање па и потоа |(
     
  9. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    Се согласувам потполно...
     
  10. lutiche

    lutiche Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    искрено се извинувам!!!
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.